Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Новини


 Національна академія управління сьогодні відзначає 30 років!
22-Кві-2022

Академія - один з перших недержавних закладів вищої освіти, ровесниця незалежної України. 

За цей відносно невеликий період існування Академія перетворилась на потужний освітньо-науковий, культурно-просвітницький, інформаційний та інноваційний хаб, діяльність якого спрямована на гармонізацію із сучасними імперативами глобального освітнього та інформаційного простору. 

Життєствердна енергія Академії наповнює здобувачів та викладачів оптимізмом і впевненістю в світле та мирне майбутнє. 

Віват Академія!

ВСТУПНИКАМ 2022
18-Кві-2022

Нагадуємо, що 19 квітня 2022 року – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році.

 Більш детальна інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
10-Кві-2022

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року ПРОДОВЖЕНО до 19 квітня .
ВСТУПНИКАМ на базі повної загальної середньої освіти для реєстрації потрібно перейти за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration
Уважно ознайомтесь  з умовами, правильно оберіть категорію, створіть й заповніть реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) в рубриці «ЗНО/ДПА».
Результати ЗНО 2019 -2021 років є ДІЙСНИМИ для вступу у 2022 році

ВСТУПНИКАМ на базі повної загальної середньої освіти!
05-Кві-2022

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року триває до 9 квітня .
Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration
Уважно ознайомтесь з умовами, правильно оберіть категорію, створіть й заповніть реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) в рубриці «ЗНО/ДПА».
Результати ЗНО 2019 -2021 років є ДІЙСНИМИ для вступу у 2022 році.

Сьогодні у нас відновлено навчання!
04-Кві-2022

Тримаймо стрій в освітньому процесі.

Закликаємо студентів до навчання і здобуття знань, адже адміністрація та науково-педагогічні працівники докладають максимальних зусиль для забезпечення ефективного викладання.

ТРИМАЙМО СТРІЙ! СЛАВА УКРАЇНІ!

МИ - сильні!

МИ -Україна!

Інформуємо, що з 04 квітня 2022 року Національна академія управління відновлює дистанційне навчання для всіх рівнів і форм здобуття освіти.
01-Кві-2022

Велике прохання до здобувачів - тримайте зв’язок із кураторами, працівниками навчального відділу, органами студентського самоврядування, адміністрацією.

З будь-яких питань звертайтеся в особистому порядку у будь-який зручний для вас спосіб.

Як завжди, ми на постійному зв’язку!

Не втрачайте можливості вчасно завершити цей найважчий у житті навчальний рік, особливо для тих, хто має можливість вчасно отримати документи про освіту.

Слава Україні і всім її героям! Адже кожний свідомий громадянин зараз став героєм.

Колектив Національної Академії Управління щиро вітає з Днем Народження завідувача кафедри міжнародної економіки, кандидата економічних наук, доцента Костюка Валентина Романовича!
07-Лют-2022

Від щирого серця бажаємо імениннику натхнення та завзятості в роботі, щастя, міцного здоров'я, довгих років життя, радості, сонячних днів, турботи та уваги близьких, розуміння друзів, цікавих зустрічей та приємних вражень!