Новини


Запрошуємо до участі
19-Тра-2020

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ВНЗ «Національна академія управління» запрошує студентів, аспірантів, викладачів та всіх бажаючих долучитися до участі у відкритій онлайн лекції на тему «Енергетичне право Європейського Союзу та України: розвиток, сьогодення, перспективи».

Лекція відбудеться 26 травня 2020 року (вівторок) о 14.30  у дистанційному режимі  (із використанням технології відеоконференції ZOOM). Тривалість лекції 1.20 хв. Пароль доступу (ідентифікатор) лекції буде надісланий на електронну пошту всім учасникам.

Лектор: Мамонов Дмитро Вікторович, спеціаліст з правових питань Групи управління Проектом Світового банку при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. 

«Енвайронментальная кримінологія: дослідження дитячої злочинності»
15-Тра-2020

У зв’язку з продовженням карантину та дистанційного навчання, старшим викладачем кафедри кримінального права, кримінології, цивільного та господарського права Національної академії управління, науковим керівником дискусійного клубу «Власне розслідування Веселовською Наталією Олександрівною з 9 по 13 травня було проведено онлайн кримінологічний тренінг-марафон «Вплив навколишнього середовища на формування особистості дитини або Енвайронментальная кримінологія: дослідження дитячої злочинності». Участь у заході взяли викладачі та здобувачі вищої освіти Академії. 

Кримінологічний тренінг-марафон допоміг учасникам зрозуміти такі питання, як:
- вплив навколишнього середовища на поведінку людини та формування особистості дитини
- поняття особистості злочинця
- причини дитячої злочинності
- енвайронментальний підхід до розуміння причин дитячої злочинності
- співвідношення соціального та біологічного в особистості злочинця
- Чиказька школа кримінології та її дослідження
- етнографічні польові дослідження
- конфлікт і наслідки: метод батога і пряника, «працюючі» методи
- плюси і мінуси покарання, мотивації, вирішення і перемикання
- дитина-маніпулятор 


Модераторами даного заходу стали:
- Байдуж Юлія - адвокат, в тому числі захисник у кримінальних справах; випусник всеукраїнської навчальної програми «Адвокат Майбутнього»; кандидат на посаду судді місцевого суду.
- Стерліков Олександр - магістрант Національної академії управління; рятувальник (стаж роботи 14 років; нагороджений орденами за мужність при ліквідації надзвичайних ситуацій); фельдшер десантно-штурмового батальйону; брав безпосередню участь в АТО , нагороджений нагрудними знаками: «За участь в АТО», «За участь в АТО» від Президента України, «За мужність та милосердя», «За заслуги перед Збройними силами України»; пройшов повний курс підготовки бойового медика армії США за стандартом 68W, а також курс інструкторів EBIK; займає посаду економіста управління проектами у відділі цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Генерального штабу та Міністерства оборони України. 19 років волонтерської роботи з дітьми в скаутських організаціях в якості інструктора.

Круглий стіл
12-Тра-2020

У рамках вивчення дисципліни "Право Європейського союзу" 12 травня 2020 року юридичним факультетом ВНЗ «Національна академія управління» було організовано проведення круглого столу на тему "Європейське право: самостійна правова система чи регіональний різновид міжнародного права?". У зв’язку з продовженням карантину захід було проведено в онлайн режимі. До роботи круглого столу долучилися як здобувачі вищої освіти, так і викладачі Академії. Учасники круглого столу отримають збірник матеріалів та сертифікати.

Мета заходу - сприяння розвитку правової науки в Україні шляхом виявлення наукового потенціалу молодих кадрів серед здобувачів вищої освіти та молодих вчених, а також забезпечення ними вільного обміну думками, стимулювання і підтримка їхньої наукової діяльності, сприяння підвищенню професійного рівня та ефективної самостійної роботи.

Карантин продовжено
08-Тра-2020

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

Студенти денної форми продовжують навчання у дистанційному режимі за визначеними кожним викладачем каналами зв’язку та онлайн платформами з відповідною аутентифікацією. Про розклад раніше запланованих на травень екзаменів та заліків 2019-2020 н.р. буде повідомлено додатково.

Вступ до магістратури
05-Тра-2020

 

ВНЗ "Національна академія управління" інформує про зміну порядку та термінів реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а також зміну деяких умов вступу для здобуття ступеня магістра на основі здобутого рівня вищої освіти.

Звертаємо увагу, що вступ на магістратуру здійснюється лише за результатами ЄВІ/ЄФВВ, в тому числі і для осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) за іншою спеціальністю («перехресний» вступ). Обов’язкове складання додаткового вступного випробування скасовано! 

Початок реєстрації: з 9.00 12 травня
Завершення реєстрації: о 18.00  5 червня 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Надіслати на office@nam.kiev.ua заповнену заяву-анкету з інформацією, що необхідна для оформлення екзаменаційного листка (завантажити заяву тут). У темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити повністю прізвище, ім’я, по батькові вступника У тексті листа ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити повністю прізвище, ім’я, по батькові вступника ТА номер облікової картки платника податків (за наявності)
До заяви додати:

1. Скановану копію документа, що посвідчує особу.
2. Скановану копію облікової картки платника податків (за наявності).
3. Скановану копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках) АБО Скановану копію довідки з місця навчання щодо планового завершення навчання та отримання диплома у рік вступу.
4. Актуальну фотокартку для документів із зображенням, що відповідає нормам, наведеним у пп. 3–7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затвердженого Міністерством внутрішніх справ України 18.10.2019  № 875, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 р. за № 1146/34117 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1146-19)

Карантин - нові можливості
13-Кві-2020

До уваги студентів! Під час карантину є чудова можливість скористатися часом і спробувати свої сили у грантовому конкурсі в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні». Виграшем є три окремі гранти по 15 000 грн кожен та грошові призи за другі та треті місця. Головною метою конкурсу є розвиток перспективної молоді в сфері бізнесу та підприємницької діяльності. Організатором та ініціатором виступає компанія CyberShark за підтримки грантодавців.

Взяти участь можуть студенти за таких умов:

  • бути громадянином України та навчатися в українському ЗВО на 2-5 курсі (включно з магістратурою) за будь-якою спеціальністю/напрямком на денній або заочній формі;
  • навчання може бути контрактної або бюджетної форми.

Головна умова участі – написання статті аналітичного характеру обсягом від 2 до 3 тисяч слів. Стаття має бути повністю унікальною, роботи перевірятимуться на антиплагіат. Статті приймаються до 17.05.2020 року.

Теми статей надані на вибір грантодавців:

1 грант:  «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні» (докладніше про умови участі за посиланням https://reono.ua/grant )

2 грант: «Кешбек сервіси як наступний етап електронної комерції в Україні і світі» (докладніше про умови участі за посиланням https://smarty.sale/ua/uk/grant )

3 грант: «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» (докладніше про умови участі за посиланням https://okacredit.ua/grant/ )


Роботи надсилати організаторам на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua (обов'язково вказати у темі листа своє ПІБ та тему роботи). Бажаємо всім учасникам успіху!

Професійне визнання випускників
07-Кві-2020

Радi повiдомити, що на посаду заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції призначено випускницю Нацiональної академiї управлiння Сальнікову Тетяну Геннадіївну (розпорядження КМУ № 365-р від 1 квітня 2020 р.).

Тетяна завершила навчання на економічному факультеті Академії 2002 року та ще пiд час студентських років яскраво проявила свої високi iнтелектуальнi, органiзаторськi та креативнi здiбностi. Так з 1998 по 2002 рік Тетяна працювала в Академії випусковим редактором всеукраїнського молодіжного журналу "Я, Студент", а одразу після випуску розпочала успішну кар'єру за фахом. 

Від імені Національної академії управління бажаємо Тетяні плідної праці та вагомих здобутків на новій посаді!