Раді повідомити, що Національній академії управління (National Academy of Management) присвоєно префікс в системі Crossref  - 10.32752. Crossref - це спільнота видавців академічних публікацій (журнали, монографії, збірники матеріалів конференцій та ін.), створена з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням Crossref є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Сервіси Crossref використовують такі міжнародні наукометричних баз даних, як Scopus і Web of Science.

Наразі членами CrossRef є 5 тис. видавців та наукових установ з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 80 млн ​​журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів). 

Сьогодні у Національній академії управління відбулася робоча нарада з питань підвищення рівня практичної спрямованості освітніх програм за участю ректора Академії, д.е.н., професора Єрохіна Сергія Аркадійовича; генерального директора компанії "Криптосвіт" - офіційного представника міжнародної компанії Larson&Holz IT Ltd в Україні, Токарь Ірини Вікторівни; випускника Академії 1997 року, фінансового аналітика Пащенка Сергія Миколайовича та голови студради Академії, студентки магістратури спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Белаш Марини Володимирівни. Під час наради були обговорені питання плану проведення спільних заходів між закладом вищої освіти і бізнес-компанією з метою підвищення якості підготовки фахівців в області фінансів та комп’ютерних наук.

Минулого тижня на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.889.01 у Національній академії управління відбувся прилюдний захист дисертації Волошенко Антоніни Віталіївни на тему «Державні регуляторні імперативи протидії системній корупції в національній економіці» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Щиро вітаємо Антоніну Віталіївну з успішним проходженням захисту та бажаємо подальших наукових успіхів! 

Національна академія управління запрошує випускників-магістрів та спеціалістів продовжити навчання в аспірантурі (для здобуття ступеня доктора філософії) за спеціальностями: 

  • Економіка 
  • Право

Детальну інформацію щодо умов вступу, змісту підготовки можна отримати за тел.: (044) 242-24-46, (068) 242-24-46 або написавши нам на e-mail: rek@nam.kiev.ua. 

День кар’єри
12-Вер-2018

21 вересня Академія взяла участь у Дні кар’єри Legal High School. Учасниками події були представники українських та міжнароджних юридичних фірм, корпорацій, державного сектора й провідних університетів країни. Головною метою заходу було надати можливість студентам юридичних факультетів дізнатися більше про юридичний бізнес і визначитися з майбутнім місцем роботи або навчання. Студенти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з потенційними роботодавцями, а також прослухати майстер-класи від експертів з піару, профорієнтації та бізнесу.

День кар’єри відвідали студенти юридичного факультету: Компанієць Лілія (3 курс), Ликова Вікторія (3 курс), Якименко Олена (3 курс), Бородай Роман (4 курс), Вінник Катерина (5 курс); та викладачі: Веселовська Наталія Олександрівна і к.ю.н, доц. Александренко Олена Віталіївна.

Сайт журнала Актуальні проблеми економіки Сайт журнала Юридична наука Сайт журнала Я, Студент