Новини


Екскурсія до музею Ханенків
14-Лис-2019

Група студентів та викладачів Академії відвідала Музей світового мистецтва, заснований родиною Ханенків - видатних українських колекціонерів та благодійників. Музей знаходиться у прекрасній старовинній будівлі, всередині якої збережена витончена атмосфера мистецтва. Колекція музею, до якої входить більше 20 тисяч експонатів, дає чудову можливість зануритися у історію різних епох та країн. Кожна зала музею присвячена певному стилю або художній школі. Відвідання музею залишило найкращі враження та дало змогу долучитися до світової культурної спадщини. 

ЗНО у магістратуру
08-Жов-2019

З 7 по 15 жовтня 2019 року Приймальна комісія Національної академіі управління запрошує усіх бажаючих на повторну реєстрацію в спеціально організованій сесії ЄВІ (вступний іспит з іноземних мов для абітурієнтів, які бажають навчатись у магістратурі).


Участь у ЗНО з іноземних мов можуть взяти як ті вступники, які раніше не реєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, так і ті, які бажають повторно скласти іспит. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок УЦОЯ.

Спеціально організована додаткова сесія ЄВІ відбудеться 5 листопада 2019 року. 

Адреса Приймальної комісії: вул. Ушинського, 15, каб. 204, телефон для довідок (068) 242 24 46. 

«Податкова та валютна політика України на сучасному етапі»
01-Жов-2019
У Національный академії управління відбулася відкрита лекція для магістрів на тему «Податкова та валютна політика України на сучасному етапі» від Заслуженого економіста України, політика та публіциста Олександра Вікторовича Кірша.
Під час заходу Олександр Вікторович виклав власне бачення можливості вдосконалення державної податкової системи шляхом введення податку з обороту. Також лектор поділився думками щодо небезпеки необґрунтованого зростання курсу гривні відносно долара США.
Семінар з розвитку продуктивних сил людства
12-Вер-2019

У стінах Національного музею історії України відбувся проблемний семінар з розвитку продуктивних сил людства для студентів I курсу Академії на чолі з ректором, професором Єрохіним Сергієм Аркадійовичем. Окрема вдячність чудовому екскурсоводу пані Марині Стрельник, під керівництвом якої непомітно промайнули 400 тисяч років технічного прогресу людства - від найдавнішого кам’яного рубила до досконалих знарядь праці, предметів побуту та художніх шедеврів давньогрецької цивілізації.

Вручення студентського квитка
30-Сер-2019

Учора в Національній академії управління відбулася урочиста церемонія вручення студентського квитка. Із початком навчального року студентів привітали ректор Академії, д.е.н., професор Єрохін Сергій Аркадійович, проректор зі стратегічного розвитку, к.ю.н., д.е.н., професор Паризький Ігор Володимирович, декан юридичного факультету, к.ю.н, доцент Mатвєєв Сергій Васильович та старший викладач кафедри фінансів, обліку та фундаментальних економічних дисциплін Браславець Олексій Юрійович. Від імені студентів-першокурсників символічний студентський квиток отримали Могильний Владислав Віталійович (спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування") та Синянська Анастасія Євгенівна (спеціальність "Право"). 
Науково-педагогічний колектив Академії щиро бажає студентам підкорювати нові вершини знань, досягати високих результатів у навчанні та зустріти добрих і надійних друзів! 

Наукова монографія
31-Лип-2019

Нещодавно редакційно-видавничим відділом Академії здійснено випуск монографії «Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики», підготовленої виконуючим обов’язки завідувача кафедри кримінального права, кримінології, цивільного та господарського права, професором цієї кафедри, кандидатом юридичних наук, доцентом Миколою Івановичем Карпенком. 
Зміст монографії відображає питання витоків та генези кримінальної відповідальності за військові злочини на теренах України з часів Київської Русі по сьогодення. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з текстом монографії у бібліотеці Академії.

Випуск бакалаврів
17-Лип-2019

У Національній академії управління відбувся випуск бакалаврів юридичної та економічних спеціальностей. Участь в урочистостях взяли члени ректорату, викладачі,випускники, їх близькі та друзі. 
Дорогі бакалаври, Академія бажає Вам великого професійного і особистого майбутнього! Ми чекаємо на вас для продовження навчання та отримання магістерського рівня освіти.

Більше фото можна переглянути тут.