Новини


Круглий стіл «Діджиталізація освіти»
14-Чер-2019

13 червня 2019 року у рамках роботи European Scientific and Educational Studios (спільний проект Національної Академії Управління та Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME) відбувся круглий стіл «Діджиталізація освіти: виклики глобалізації і нові можливості для України».

Головними темами обговорення стали:

1) Світовий досвід та тенденції діджиталізації освіти

2) Проблеми та пріоритети діджиталізації освіти в Україні

3) Обговорення концепції національного освітнього проекту «Цифрова школа»

4) Обговорення проекту mobiSchool УОП «АКЦЕНТ».

Щиро дякуємо за змістовні доповіді та дискусію: ректору Національної Академії Управління, доктору економічних наук, професору Єрохіну Сергію Аркадійовичу; доктору економічних наук, професору Кендюхову Олександру Володимировичу; генеральному директору ТОВ «АКЦЕНТ, доктору педагогічних наук, професору Карташовій  Любові Андріївні; кандидату педагогічних наук, доценту Любарець Владиславі Вікторівні;  голові Комітету з цифрових технологій в освіті при МОН, керівнику експертної групи ГС «Хай-тек офіс Україна» Нанаєвій Тетяні Василівні.

Вступ до магістратури
29-Тра-2019

Якщо ви хочете продовжити навчання після отримання диплому бакалавра та здобути рівень магістра за спеціальностями: "Право", "Маркетинг", "Міжнародні економічні відносини", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування", "Системний аналіз", тоді радимо вам не втрачати часу та поспішати до Приймальної комісії Національної академії управління. Нагадуємо, що для продовження навчання у магістратурі потрібно складати єдиний вступний іспит у формі ЗНО з обов'язковою попередньою реєстрацією, яка цього року триватиме до 3 червня. Після реєстрації у Приймальній комісії Академії за адресою вул. Ушинського, 15, каб. 204, ви отримаєте відповідний екзаменаційний листок, з яким зможете бути допущені до подальшої здачі іспиту. 


Чекаємо на вас та раді будемо проконсультувати з усіх питань щодо вступу та підготовки до нього за телефонами: (068) 242 24 46, (093) 242 24 46.

Толерантність як ознака сучасного демократичного суспільства
06-Тра-2019

16 травня у Національній академії управління відбулася XVIII науково-практична конференція "Толерантність як цивілізаційна ознака сучасного демократичного суспільства", що проводиться у рамках суспільно-наукового проекту "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я".  Конференція, за традицією, об'єднала у своїй роботі представниів різних релігійних конфесій та вчених різних галузей.

Щиро дякуємо всім учасникам за цікаві виступи та плідну дискусію. Фотозвіт з конференції можна переглянути тут. 

Правничий практикум
05-Кві-2019

4 квітня студенти Академії відвідали Київську міську державну адміністрацію, де прослухали практикум «Правові аспекти та правове регулювання протиправних дій і бездіяльності судової гілки влади» від помічника депутата, адвоката Калько Дмитра. 

Щиро дякуємо пану Дмитру за надану актуальну інформацію, цікавий досвід та запрошення студентів Академії до стажування у спільних правничих проектах.

Випускники Академії у
28-Бер-2019

Нещодавно журналом «Гроші» (№05 від 14 березня 2019 року) був опублікований «Зарплатний рейтинг ВУЗів-2019». Згідно рейтингу випускники-юристи Академії стали одними з найбільш високооплачуваних фахівців правничої професії в Україні. 


Пишаємося, що роботодавці високо оцінили рівень та якість підготовки наших випускників та будемо надалі працювати над підвищенням стандартів конкурентоспроможності Академії як закладу вищої освіти.

Вручення дипломів магістрам
20-Бер-2019

15 квітня у Національній академії управління відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. Щиро вітаємо усіх наших випускників, адже здобуття вищої освіти – важлива та визначна подія у житті кожної людини. 
Від імені колективу Академії бажаємо вам  успіху, реалізації задуманих планів, особистих перемог, професійного та кар’єрного зростання. Не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте  своє навчання впродовж усього життя та назавжди зберігайте пам’ять про студентські роки та свою Alma Mater.

Фотозвіт з події можна переглянути тут.

Навіщо вчитися вдруге?
11-Бер-2019
Шановні читачі, відходячи від звичайних форм новин, пропонуємо вам своєрідний хіт-парад відповідей для тих, хто в останні роки цікавивився питаннями вищої школи у ректора Академії Єрохіна Сергія Аркадійовича. Саме ці питання й розкривають перспективу освіти в Україні. Ці питання, не такі вже й прості та наївні, як може здатися на перший погляд, потребують окремого розгляду.