Новини


Вітаємо з ювілеєм
28-Бер-2020

Колектив Національної академії управління щиро вітає із 75-річним ювілеєм завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов, доктора філософських наук, професора Баранівського Василя Федоровича. Василь Федорович – сучасний український філософ, академік, Заслужений працівник освіти України, який нагороджений за свою сумлінну багаторічну працю багатьма орденами, відзнаками, почесними грамотами й іншими нагородами державних установ та організацій всіх рівнів.
Раді повідомити, що також саме сьогодні визнання Василя Федоровича поповнилося Почесною грамотою Київського міського голови «За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення наукового потенціалу столиці, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди 75-річчя від дня народження» (Наказ № 1398 від 28.03.2020 року). 
Тож цього святкового дня ще раз вітаємо Василя Федоровича із ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку, благополуччя та наснаги для здійснення всього задуманого ще на довгі-довгі роки!

Новини
23-Бер-2020

Карантин не перешкода роботі "Лабораторії антиплагіату" Національної академії управління.

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітніх програм Академії дистанційно завершують перевірку своїх робіт на наявність ознак академічного плагіату.

Демонструємо скрін взірцевого результату перевірки кваліфікаційної роботи Безсмертної Жанни Миколаївни на тему «Кримінальна відповідальність за диверсію» (науковий керівник - завідувач кафедри теорії та історії держави і права, гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня 081 «Право», доктор юридичних наук, професор Гіда Євген Олександрович).

Академія нагадує всім здобувачам вищої освіти про обов'язковість дотримання правил академічної доброчесності та бажає магістрантам стовідсоткової унікальності робіт!

Карантин
12-Бер-2020

Шановні здобувачі освіти та учасники освітнього процесу Національної академії управління, з 12 березня по 3 квітня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Аудиторні заняття в Академії на період дії карантину призупинено відповідно до нормативно-розпорядчих документів. Науково-педагогічний, адміністративний та допоміжний персонал працюватиме за індивідуальним графіком.

Рекомендуємо обов’язково ознайомитися з рекомендаціями Центру громадського здоров’я щодо профілактичних заходів, зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Наказ ректора 

Курс
03-Бер-2020

З 26 по 28 лютого магістранти Національної академії управління Ковтонюк Максим, Стерліков Олександр, Слабоус Галина відвідали курс "Модель юридичної фірми" на базі освітньої платформи для юристів Leadership in Law. Мета курсу — забезпечити студентів-правників академічними знаннями по ключових напрямках побудови юридичної фірми, показати їх взаємозв’язки та параметри ефективності, познайомити з практичними кейсами та дати алгоритми якісної побудови кожного напрямку в діяльності юридичної фірми. Спікерами курсу виступили керуючі партнери провідних юридичних компаній.
Студенти відзначили високу інформативність та практичну орієнтованість навчання.

Конкурс на вакантні посади
28-Лют-2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Вищого навчального закладу «Національна академія управління»:

Кафедра кримінального права, кримінології, цивільного та господарського права

1. Завідувач кафедри

2. Доцент

3. Доцент

4. Доцент

5. Старший викладач

Кафедра теорії та історії держави і права

1. Доцент

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов

1. Доцент

Для участі в конкурсі претендент подає до відділу персоналу такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, написану власноруч;
  • документи, які підтверджують кваліфікацію викладача (документи про освіту, дипломи, сертифікати, свідоцтва, підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років; список наукових праць тощо);
  • інші передбачені законодавством України документи.

Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Ушинського, 15, каб. 212, понеділок – пятниця з 10.00 до 17.00, тел.: 044 242 24 46.
Строк подання документів – один місяць з дня оголошення.

Акредитаційна експертиза освітньої програми
25-Лют-2020

Погоджено проведення акредитаційної експертизи освітньої програми "право", перший (бакалаврський) рівень освіти.

Захист проектів магістрантів
04-Лют-2020

У рамках навчальної дисципліни «Глобальна економіка» магістранти Академії захистили свої проекти з порівняльного аналізу динаміки та механізмів розвитку України й обраних  країн світу. Метою проекту є дослідження студентами досвіду найкращих соціально-економічних практик розвинутих країн та країн, що проходять пост-соціалістичну трансформацію. Надзавдання проекту – надання студентами особистих наукових пропозицій щодо імплементації світового досвіду у державне управління національною економікою України. Зокрема, Сіра Марина досліджувала розвиток Словаччини та Іспанії, Горощенко Юлія – Румунії та Німеччини, Ковалевська Яніна – Італії та Польщі, Токарська Галина – Чехії та Японії.

Усі студенти продемонстрували здатність до пошуку, оброблення і аналізу інформації з різних джерел та продемонстрували розуміння сучасних теоретичних, методологічних та методичних засад функціонування і розвитку національної економіки та світового господарства.