Новини


Захист проектів магістрантів
04-Лют-2020

У рамках навчальної дисципліни «Глобальна економіка» магістранти Академії захистили свої проекти з порівняльного аналізу динаміки та механізмів розвитку України й обраних  країн світу. Метою проекту є дослідження студентами досвіду найкращих соціально-економічних практик розвинутих країн та країн, що проходять пост-соціалістичну трансформацію. Надзавдання проекту – надання студентами особистих наукових пропозицій щодо імплементації світового досвіду у державне управління національною економікою України. Зокрема, Сіра Марина досліджувала розвиток Словаччини та Іспанії, Горощенко Юлія – Румунії та Німеччини, Ковалевська Яніна – Італії та Польщі, Токарська Галина – Чехії та Японії.

Усі студенти продемонстрували здатність до пошуку, оброблення і аналізу інформації з різних джерел та продемонстрували розуміння сучасних теоретичних, методологічних та методичних засад функціонування і розвитку національної економіки та світового господарства.

Презентація бізнес-плану
19-Гру-2019

13 грудня 2019 року у Київській обласній державній адміністрації відбулася презентація бізнес-плану із залучення внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції, звільнених у запас або відставку, представників старшого покоління до підприємницької діяльності (виконавець науково-дослідної роботи – ВНЗ «Національна академія управління»). Метою даного Проєкту є організація соціально-економічної адаптації, медично-психологічної реабілітації, професійного навчання, перепідготовки, працевлаштування, кар’єрного росту та допомоги у відкритті власного бізнесу для вищеназваних категорій населення.

На презентації були присутні представники апарату Київської обласної державної адміністрації, виконавці науково-дослідної роботи, представники громадських організацій Києва та Київської області. За результатами дискусії була прийнята відповідна резолюція та продовжена активна робота над реалізацією Проєкту з урахуванням внесених зауважень та пропозицій учасників.

Фотозвіт з презентації можна переглянути за посиланням.

Увага!Запрошуємо до обговорення
06-Гру-2019

З метою удосконалення освітніх програм та впровадження компетентісного підходу ВНЗ "Національна академія управління" запрошує усіх бажаючих до громадського обговорення магістерських освітніх програм зі спеціальностей: "Право", "Маркетинг", "Міжнародні економічні відносини", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування". Ознайомитися зі змістом освітніх програм можна за цим посиланням.

Зауваження, коментарі та пропозиції просимо надсилати до 05.01.2020 року на електронну адресу rector@nam.kiev.ua 

Тренінг по роботі зі Scopus
02-Гру-2019

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 12 грудня у Національній академії управління (Київ, вул. Ушинського, 15, ауд. 301). Початок тренінгу о 12.00, орієнтовна тривалість - 1 година.
Протягом тренінгу буде презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу.
На тренінгу ми розглянемо такі питання:

  • пошук інформації у Scopus
  • основні наукометричні показники
  • критерії відбору наукових видань для включення в Scopus

Для того, щоб взяти участь в тренінгу, будь ласка, перейдіть за наведеним нижче посиланням та заповніть форму. Після цього Ви будете автоматично зареєстровані для участі  https://drive.google.com/open?id=1D_auM5eSO_wnXVRYZWnGanVTjKYpSTWFo6t691SB-Bw

Екскурсія до музею Ханенків
14-Лис-2019

Група студентів та викладачів Академії відвідала Музей світового мистецтва, заснований родиною Ханенків - видатних українських колекціонерів та благодійників. Музей знаходиться у прекрасній старовинній будівлі, всередині якої збережена витончена атмосфера мистецтва. Колекція музею, до якої входить більше 20 тисяч експонатів, дає чудову можливість зануритися у історію різних епох та країн. Кожна зала музею присвячена певному стилю або художній школі. Відвідання музею залишило найкращі враження та дало змогу долучитися до світової культурної спадщини. 

ЗНО у магістратуру
08-Жов-2019

З 7 по 15 жовтня 2019 року Приймальна комісія Національної академіі управління запрошує усіх бажаючих на повторну реєстрацію в спеціально організованій сесії ЄВІ (вступний іспит з іноземних мов для абітурієнтів, які бажають навчатись у магістратурі).


Участь у ЗНО з іноземних мов можуть взяти як ті вступники, які раніше не реєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, так і ті, які бажають повторно скласти іспит. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок УЦОЯ.

Спеціально організована додаткова сесія ЄВІ відбудеться 5 листопада 2019 року. 

Адреса Приймальної комісії: вул. Ушинського, 15, каб. 204, телефон для довідок (068) 242 24 46. 

«Податкова та валютна політика України на сучасному етапі»
01-Жов-2019
У Національный академії управління відбулася відкрита лекція для магістрів на тему «Податкова та валютна політика України на сучасному етапі» від Заслуженого економіста України, політика та публіциста Олександра Вікторовича Кірша.
Під час заходу Олександр Вікторович виклав власне бачення можливості вдосконалення державної податкової системи шляхом введення податку з обороту. Також лектор поділився думками щодо небезпеки необґрунтованого зростання курсу гривні відносно долара США.