Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Школа програмування


Шановні батьки та школярі!

Якщо у майбутньому ви хочете побудувати кар'єру у сфері інформаційних технологій або просто отримати знання та навички сучасних методів програмування, тоді запрошуємо записатися до Школи програмування на базі ВНЗ «Національна академія управління»!

Ми пропонуємо актуальні програми навчання за доступною ціною, зручні класи з індивідуальним комп’ютерним місцем, інтерактивні методи навчання від викладача-практика з багаторічним досвідом роботи, безліч цікавих практичних завдань та сертифікат по завершенню курсів.

Запрошуємо вас записатися на курси:  

  • ДИТЯЧЕ ПРОГРАМУВАННЯ + ОСНОВИ ЕЛЕКТРОНІКИ 
    (для 8 - 13 років)

Курс розрахований на молодших школярів і має на меті: познайомити учнів з технологією програмування в спеціалізованому інтерактивному середовищі Scratch; розвивати творче мислення через самостійну розробку власної гри/мультиплікації; дати огляд програмним пакетам, за допомогою яких можна тренуватись у розробці ігор (Kodu Game Lab та інші); навчити дітей оперувати базовими поняттями зі світу електроніки та дати можливість спробувати себе у дорослому світі побудови електронних схем, роботів. 

  • ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ +ВІЗУАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ
    (для 12 - 16 років)

Курс орієнтований переважно на школярів середнього та старшого віку, які вже мають навички впевненого користувача ПК. Навчання проводиться у середовищі C++ Builder та має на меті оволодіння учнем класичних можливостей об'єктно-орієнтованих мов програмування, засвоєння яких є базою для подальшого вдосконалення прийомів програмування та впевненому виборі ІТ-професії в майбутньому.

 

Заняття проходять 2 рази на тиждень (вівторок, четвер) у малих академічних групах, де викладач приділяє увагу особисто кожному учню. Тривалість навчання від 1 до 4 місяців.

Записатися на курси та отримати детальнішу інформацію можна за тел.: 050 311 75 35, або написавши нам на e-mail: rek@nam.kiev.ua

 

Переглянути відео про нашу літню Школу програмування 2017