Працевлаштування


Центр практики, працевлаштування та розвитку кар’єри

НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ

03151, Київ, вул. Вінницька, 10, тел. 246-24-40

Створений при Національній академії управління Центр практики, працевлаштування та розвитку кар’єри успішно здійснює комплексну програму підбору висококваліфікованих фахівців для роботи в галузях економіки і права та забезпечення їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

Національна академія управління запрошує Вас до взаємовигідного співробітництва з Центром і, насамперед взяти участь у формуванні банку резюме та вакансій робочих місць кваліфікованих фахівців та обміну інформацією з цього питання.

Центр пропонує:

- доступ роботодавців до банку резюме студентів та випускників Академії, сприяння у доборі кваліфікованих кадрів з урахуванням особистих якостей працівника та специфіки структури підприємства;

- можливість залучення студентів на короткострокове стажування потрібної для підприємства молоді;

- участь у Днях кар’єри, які проводитимуться у стінах Академії на яких організація має можливість знайомства зі студентами, рекламування та підбору майбутніх працівників.

Центр працевлаштування створено при Національній академії управління за підтримкою та у співробітництві з Асоціацією випускників Академії. Серед учасників Асоціації – багато керівників великих державних та недержавних підприємств різних галузей промисловості України, працівники багатьох державних установ, керівники торговельних організацій, страхових компаній, банківських установ, аудитори, головні бухгалтера, та багато інших цікавих людей. Багато випускників після отримання освіти у НАУ успішно пройшли та проходять стажування у закордонних фірмах та навчальних закладах.