Пам'яті Черняка Володимира Кириловича

Пішов із земного життя доктор економічних наук, професор «Національної академії управління» Черняк Володимир Кирилович, знаний вчений-економіст, видатний політичний та громадський діяч, депутат кількох скликань Верховної Ради України – без перебільшення один з батьків-засновників сучасної української державності.

Нам, його колегам та друзям, студентам, аспірантам та викладачам Академії пощастило протягом останніх 15 років плідно співпрацювати на науковій та освітній ниві.

Наукова школа Володимира Кириловича налічує багато справжніх дослідників-патріотів. Його гострий розум, тонкий гумор та влучні афоризми залишались з ним до останнього. Ще наприкінці минулого року Володимир Кирилович брав активну участь у науковій та громадській діяльності. Його виступи на захистах кандидатських та докторських дисертацій відзначалися глибоким розумінням тенденцій розвитку економіки України та світу, шанобливим, не без народного гумору, ставленням до молодих науковців.

Його традиційне вітання-звернення «Ми раді, що Ви у нас в Раді», сприяло створенню справжнього академічного партнерства.

Крилата фраза «Україна на Вас дивиться з надією», як дороговказ, багатьох окриляла та надихала.

Людина енциклопедичних знань, справжній носій українського національного коду, Володимир Кирилович завжди знаходив унікальну форму для висловлення власних думок із залученням своїх віршів та авторського перекладу зарубіжної поезії. Особлива магія його виступів творили унікальну атмосферу будь-якого наукового заходу.

Володимир Кирилович - приклад справжнього вчителя, невтомного дослідника та натхненого патріота, який вболівав за Україну та український народ.

Світла пам'ять!