Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Карантин - нові можливості

Карантин - нові можливості

До уваги студентів! Під час карантину є чудова можливість скористатися часом і спробувати свої сили у грантовому конкурсі в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні». Виграшем є три окремі гранти по 15 000 грн кожен та грошові призи за другі та треті місця. Головною метою конкурсу є розвиток перспективної молоді в сфері бізнесу та підприємницької діяльності. Організатором та ініціатором виступає компанія CyberShark за підтримкою грантодавців.

Взяти участь можуть студенти за таких умов:

  • бути громадянином України та навчатися в українському ЗВО на 2-5 курсі (включно з магістратурою) за будь-якою спеціальністю/напрямком на денній або заочній формі;
  • навчання може бути контрактної або бюджетної форми.

Головна умова участі – написання статті аналітичного характеру обсягом від 2 до 3 тисяч слів. Стаття має бути повністю унікальною, роботи перевірятимуться на антиплагіат. Статті приймаються до 17.05.2020 року.

Теми статей надані на вибір грантодавців:

1 грант:  «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні» (докладніше про умови за посиланням https://reono.ua/grant )

2 грант: «Кешбек сервіси як наступний етап електронної комерції в Україні і світі» (докладніше про умови за посиланням https://smarty.sale/ua/uk/grant )

3 грант: «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» (докладніше про умови за посиланням https://okacredit.ua/grant/ )


Роботи надсилати організаторам на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua (обов'язково вказати у темі листа своє ПІБ та тему роботи).