Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Шановні здобувачі вищої освіти та учасники освітнього процесу Національної академії управління! В умовах карантину нагадуємо вам про можливості сучасних технологій у процесі дистанційного навчання та самоосвіти. Адже вміння ефективно працювати на відстані та медіаграмотність вже давно стали важливими навичками сучасного професіонала у будь-якій галузі. Тож для додаткового забезпечення безперервності освітнього процесу Академія пропонує добірку 5 ефективних он-лайн  освітніх платформ:

prometheus.org.ua (близько 100 безкоштовних курсів з відеолекціями та інтерактивними тестовими завданнями, особливо рекомендуємо цикл курсів «Підприємництво»)

vumonline.ua (64 безкоштовні курси на актуальні теми, є можливість спілкування з іншими учасниками курсу та викладачами на форумі)

www.ed-era.com/courses  (47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми з практичними кейсами та можливістю отримати сертифікат)

coursera.org (більше 1400 безкоштовних курсів з різних дисциплін, багато курсів мають українські субтитри)

alison.com (англомовна платформа з понад 1000 безкоштовних онлайн-курсів від провідних світових експертів, що налічує вже понад 14 мільйонів слухачів)

Бажаємо всім цікавого та ефективного навчання!