Декілька лайфхаків, з якими вчитися легше!

Розпочався навчальний семестр і ми пропонуємо Вам декілька корисних лайфхаків що полегшать Вам навчання.

ПОРАДИ ВІД ВЕСЕЛОВСЬКОЇ НАТАЛІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ:
Якщо Ви не встигаєте писати лекції за викладачем, то попросіть дозволу записати лекцію на диктофон і переписати пізніше без помилок, пропусків та скорочень.

Запитуйте! Чомусь студенти часто соромляться перепитати. Хоча деякі люблять посперечатися,) Викладачу простіше пояснити, щоб всі вірно зрозуміли, ніж вся група буде робити ті самі помилки.

Особисто я пояснюю до тих пір, поки в очах студента не з'явиться такий особливий "вогник", коли стає зрозуміло, що далі він вже впорається,)
Взагалі не соромтеся запитувати: викладача, продавця чи кохану людину. Часто наше "сам додумав" приводить до невірних висновків та результатів, а також забирає багато часу.
 Перечитуйте лекції перед сном. Це дійсно працює!!!

Прочитане перед сном краще запам'ятовується, тому прочитайте лекцію один чи декілька разів і засинайте. Зранку будете пам'ятати більшість матеріалу  
 Якщо ви не зрозуміли лекцію, якесь поняття, а вам треба здати цю інформацію, то подивіться подібний матеріали на YouTube, де є відео з дуже чітким та коротким поясненням!!! Або навпаки - Ви зможете подивитися цілі документальні фільми з необхідної теми.

Це і приємно, і корисно!)

Розширюйте коло знайомих та друзів: старші курси підкажуть, порадять, віддадуть безкоштовно свої зошити, книжки та конспекти  
А головне - не потрібно показувати викладачу, що Вам його знання непотрібні: це показує Вас з не дуже вихованого боку.

Дорослі люди та викладачі теж роблять багато того, що, може, і не дуже їх надихає, але приходять до Вас аби поділитися знаннями, вміннями та точно хочуть аби Ви досягли успіху в житті!