Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Тренінг-марафон «Безпека – альтернатива насиллю»

Тренінг-марафон «Безпека – альтернатива насиллю»

У зв’язку із запровадженням карантину, старший викладач кафедри кримінального права, кримінології, цивільного та господарського права Національної академії управління Веселовська Наталія Олександрівна провела кримінологічний тренінг-марафон «Безпека – альтернатива насиллю» (22 березня – 03 квітня 2020 року). 
Кримінологічний тренінг-марафон допоміг зрозуміти такі ознаки домашнього насильства, як: приниження та постійні образи, критику та маніпулювання, звинувачення та контроль над життям жертви, покарання жертви шляхом ігнорування, відмову від спілкування аби заставити страждати; засудження та нецензурні лайки, заборону висловлювати свою думку та спілкуватися з друзями та рідними; недовіру та втручання в особисте листування та спілкування, тощо.
У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти Академії, інші учасники, а також особи – жертви та агресори насильницьких родинних відносин. Кількість учасників становила 28 осіб, які працювали в загальній групі, та 13 осіб, які працювали через особисте листування з тренером (через небезпечну ситуацію в родині). Загальний час участі кожного здобувача вищої освіти становить 78 годин. Було розібрано велику кількість кейсів, реальних ситуацій та авторських методик, проводилося тестування. 

Інформацію щодо тренінгу-марафону оприлюднено на плтаформах: фейсбук, інстаграм, телеграм
Учасники кримінологічного тренінгу-марафону отримали ґрунтовні знання про:
- агрессорів та їхніх жертв 
- хто та чому стають жертвами
- як стають насильниками
- як спілкуватися з агоресором, щоб він почав чути
- як впливає темперамент на нашу поведінку та як в різних умовах і з різними людьми поводить себе жертва.
Модератором даного заходу виступив магістрант Національної академії управління Стерліков Олександр. У даний час викладач Веселовська Н.О. проводить онлайн-консультації та підтримку учасників, планується продовження кримінологічного тренінгу-марафону (друга частина) у зв’язку із нагальною потребою в даному заході.