Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Ректор


   Ректор Національної академії управління, Сергій Аркадійович Єрохін,  з 2005 року доктор економічних наук за спеціальністю «Економічна теорія», з 2007 року професор кафедри фінансів та банківської справи, з 2009 року Почесний доктор (Honoris Causa) Брюссельського Вільного університету підприємницьких наук і технологій (Doctor of Business Administration of Universite libre des sciences de l'entreprise et des technologies de Bruxelles).

Ректор Національної академії управління

   У 1977 році закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка за спеціальністю «Планування народного господарства», а в 1982 році – аспірантуру  Інституту економіки НАН України за спеціальністю «політична економія». З вересня 1993 року очолює ВНЗ «Національна академія управління». У 2013 році переобраний на черговий термін (погодження Міністерства освіти і науки України – лист від 20.06.2013 № 1/11-10361). 

   У 1998 році нагороджений відзнакою Президента України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «За великий особистий внесок у розвиток освіти і науки в Україні». У 2003 році нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм». «Відмінник освіти України» (2007р.)

   Займається активною викладацькою, науковою, громадською та публіцистичною діяльністю. Перший віце-президент Спілки підприємців та орендарів України. Вагомим внеском у розвиток цивілізаційного підходу та застосування синергетичної методології до аналізу ринкових перетворень в країні стала наукова монографія С.А. Єрохіна «Структурна трансформація національної економіки: теоретико-методологічний аспект» (2002 р.). Є автором багаторічного циклу науково-публіцистичних телепередач «Актуальна тема» на телеканалі «Київ». Під його науковим керівництвом підготовлені доктори та кандидати наук зі спеціальності «Економіка та управління національним господарством». Викладає основні навчальні курси в Академії: «Основи наукових досліджень», «Глобальна економіка», «Стратегічне управління». Автор багатьох наукових праць і підручників.​


   Персональна сторінка ректора на Facebook www.facebook.com/sergii.ierokhin

Звіт ректора ВНЗ "Національна академія управління" за 2015 рік