фото новини

28 травня 2015 року запрошуємо студентів, аспірантів і молодих викладачів до участі у науково-практичній конференції «Адаптація законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу».

Організатор - ВНЗ «Національна академія управління».

 

Цього року Оргкомітет пропонує таку тему конференції:

 

«АДАПТАЦІЯ ЗАКОНОДАВСТВА І ПРАВА УКРАЇНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА І ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ»

 

Для обговорення та дискусій на пленарному та секційних засіданнях виносяться основні тематичні напрями:

 

Секція 1. Актуальні проблеми адаптації законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу в сфері: філософії права, теорії та історії держави і права, політичних і правових вчень, конституційного права, міжнародного права, міжнародного гуманітарного права та міжнародно-правових стандартів у сфері охорони прав людини і громадянина.

Актуальні проблеми теорії управління адміністративного права і процесу, митного права, фінансового права, банківського та податкового права.

(аудиторія 318)

 

Секція 2. Актуальні проблеми адаптації законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу в сфері: цивільного права і цивільного процесу, сімейного права та міжнародного приватного права.

Актуальні проблеми господарського права, господарського процесу, трудового права, житлового права, правового забезпечення державних гарантій та реформування у соціальній сфері, правового забезпечення засад внутрішньої політики в економічній сфері.

(аудиторія 512)

 

Секція 3.  Актуальні проблеми адаптації законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу в сфері: судоустрою, статусу суддів, прокуратури та адвокатури, кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи.

Актуальні проблеми земельного, аграрного, космічного, екологічного, природоресурсного права та правового забезпечення засад внутрішньої політики в екологічній сфері.

Актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінально – виконавчого права та правового забезпечення засад державної політики у сфері національної безпеки України.

(аудиторія 301).

 

Конференція відбудеться 28 травня в приміщенні ВНЗ «Національна академія управління» за адресою:

м. Київ, вул. Вінницька, 10. Початок роботи конференції о 10:00; реєстрація о 09:30.

Довідки за телефонами:0 (44) 246-24-34 (відповідальний секретар Ковальова Тетяна Іванівна);

 

Тему і тези виступів надсилати до 25 травня 2015 р. на електронну адресу: legal@nam.kiev.ua.


Сайт журнала Актуальні проблеми економіки Сайт журнала Юридична наука Сайт журнала Я, Студент