Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми боротьби із військовою злочинністю в Україні»

>17.12.2020 р. «Національною академією управління» проведено круглий стіл за темою: «Актуальні проблеми боротьби із військовою злочинністю в Україні». До його проведення було запрошено представників військових формувань України, судової влади, прокуратури України, вищих військових навчальних закладів; науковців, що проявляють інтерес до питань, пов’язаних із боротьбою проти військової злочинності.

У ході проведення було обговорено ряд питань, які впливають на стан запобігання військових кримінальних правопорушень, пов’язаних із кримінальним правом, кримінологією, криміналістикою, кримінальним процесуальним правом.

Важливим є обговорення питання реформування військових судових і правоохоронних органів за період незалежності України, їх роль у попередженні військових злочинів та інших правопорушень серед військовослужбовців.

Під час роботи учасників круглого столу відбулась презентація монографії «Кваліфікація військових правопорушень за законодавством України», автором якої є доктор юридичних наук, доцент Микола Карпенко.

Подія відбулась за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4 Прем’єр Готель «Русь», 2-й поверх зал «Київ».