ВНЗ IV рівня аккредитації
044 242-24-46, office@nam.kiev.ua
  • Головна
  • Наукова діяльність
  • Конференції

28 травня 2015 року запрошуємо студентів, аспірантів і молодих викладачів до участі у науково-практичній конференції «Адаптація законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу».

Організатор - ВНЗ «Національна академія управління».

14 травня 2015 року запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів і студентів до участі у ХV науково-практичній конференції «Патріотизм у системі сучасних суспільних цінностей» в рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я». Організатори - ВНЗ «Національна академія управління» та Центр перспективних соціальних досліджень Міністерства соціальної політики України та НАН України.

20 березня 2015 року запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Україна в умовах  ескалації сучасних викликів і загроз». Організатори: ВНЗ «Національна академія управління», Спілка орендарів і підприємців України, Інститут трансформації суспільства. Початок роботи конференції о 13:00.

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції "Реформи в Україні: ілюзії та реалії" 26-го грудня 2014 року. Початок о 10.30.

Запрошуємо до участі науковців, викладачів, аспірантів і студентів.
Конференція відбудеться 15 травня.

Початок роботи конференції о 10:00; реєстрація о 09:30.

Сайт журнала Актуальні проблеми економіки Сайт журнала Юридична наука Сайт журнала Я, Студент