Асоціація випускників


Асоціація випускників Національної академії управління заснована першими випускниками Академії на установчій конференції 23.12.1995 р. Це громадська неприбуткова організація, що зареєстрована Міністерством юстиції України згідно Закону України "Про об'єднання громадян". Асоціація об`єднує випускників Академії та всіх, кому не байдужі ідеї та діяльність Асоціації.

Напрями діяльності Асоціації:

  • налагодження солідарних зв'язків та створення дружніх стосунків на основі взаємної допомоги між членами Асоціації (випускниками Академії) та її партнерами;
  •  всіляка підтримка випускників Академії для просування у професійній кар'єрі;
  •  сприяння підвищенню професійної кваліфікації студентів та випускників Академії в галузях економіки і права;
  •  роведення зустрічей для встановлення і поновлення ділових контактів;
  •  організація короткострокових семінарів з актуальних економічних та правових проблем;
  •  обмін досвідом практичної діяльності;
  •  видання наукових реферативних збірників, науково-практичних порад та методичних рекомендацій;
  •  проведення періодичного анкетування випускників та інші форми підтримки плідних взаємовідносин.

Асоціація має Адміністративну Раду, що об`єднує найбільш активних випускників. До Адміністративної Ради входять представники всіх випусків Академії. Щороку до Адміністративної Ради делегуються представники нового випуску Академії.  Адміністративна Рада систематично збирається для обговорення основних проблем та розвитку напрямків діяльності. Асоціація також має Наглядову Раду, до якої входять представники Академії, випускників, громадськості. Серед випускників  Академії - членів Асоціації - багато керівників великих державних та недержавних підприємств різних галузей промисловості України, працівники багатьох державних установ, керівники торгівельних організацій, страхових компаній, банківських  установ, аудитори, головні бухгалтера, є навіть відомі ведучі телевізійних програм, та багато інших цікавих людей. Багато випускників після отримання освіти у Академії успішно пройшли та проходять стажування у закордонних фірмах та  навчальних закладах.

Результатами такого напряму діяльності, як підтримка студентів та випускників Академії для просування у професійній кар'єрі, стало створення "Центру працевлаштування та розвитку професійної кар'єри", що діяв з 1997 року та остаточно був сформований у 2001 році.

Контакти: (067) 525 87 42e-mail: rek@nam.kiev.ua 
 
Президентом Асоціації Шерстюк Ростислав Володимирович
 

 Ініціатор створення та багаторічний Президет Асоціації випускників  Шерстюк Ростислав Володимирович