19 травня 2016 року відбулася Міжнародна наукова конференція «Україна на шляху до Європейського Союзу з перспективи досвіду польської трансформації». Конференція відбулася у Варшавському університеті та зібрала чимало відомих польських та українських науковців. Від Національної академії управління участь у конференції взяв ректор, д.е.н., професор Сергій Аркадійович Єрохін. Під час роботи конференції було обговорено широке коло питань щодо внутрішніх і зовнішніх питань на шляху України до Європейського Союзу, правових та економічних процесів перебудови української держави. 

Сподіваємось, що конференція стане одним з джерел пошуку інноваційних та сильних соціально-економічних рішень для України.

Маємо честь повідомити, що у травні вийшла друком колективна наукова монографія «Процеси європеїзації України в окремих галузях. Procesy europeizaciji Ukrainy w wybranych obszarach», видана ВНЗ «Національна академія управління» у рамках співпраці з Інститутом Європеїстики Варшавського Університету. 

Структура книги укладена в трьох частинах. Предметом першої частини є обговорення геополітичних і геоекономічних умов європеїзації України. Друга частина присвячена історичним та соціально-культурним аспектам європеїзації України. Аналіз третьої частини присвячений політико-правовому та економічному виміру європеїзації України. 

Дана наукове видання буде цікавим як для студентів, так і для всіх тих, хто бажає поглибити свої знання та зрозуміти процеси європеїзації України. 

15 квітня 2016 року у ВНЗ «Національна академія управління» відбувся випуск фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Урочисте вручення дипломів провів ректор Академії, професор Єрохін Сергій Аркадійович. Цього року випускники отримали дипломи з додатками оновленого європейського зразка, у яких окрім загальних відомостей про успішність міститься інформація щодо компетентностей випускника в залежності від спеціальності, опис програми підготовки, шкали оцінювання, національної рамки кваліфікацій тощо. 

Дипломи з відзнаками отримали студенти: Осос Павло (спеціальність «Міжнародна економіка»), Гетьман Анастасія (спеціальність «Міжнародна економіка»), Самойленко Анастасія (спеціальність «Міжнародна економіка»), Таран Дмитро (спеціальність «Маркетинг»), Буц Анастасія (спеціальність «Облік і аудит»), Нижник Аліна (спеціальність «Фінанси і кредит»), Руденко Юлія (спеціальність «Фінанси і кредит»), Копач Тетяна (спеціальність «Фінанси і кредит»), Пащенко Андрій (спеціальність «Фінанси і кредит»). 

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм успіхів у всіх подальших починаннях!

4 квітня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся семінар-тренінг «Запровадження освітньо-наукових програм в аспірантурі та ліцензування», участь в якому від Національної академії управління взяли відповідальний секретар приймальної комісії Ухова Тетяна Едуардівна та вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д26.889.01​, доцент кафедри фінансів та банківської справи Штулер Ірина Юріївна. Захід був організований Міністерством освіти і науки України та Національним Еразмус+ офісом в Україні. 

За результатами семінару учасниками було напрацьовано низку рекомендацій щодо впровадження освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії та докторів наук на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. 

Детальну інформація щодо умов вступу, змісту підготовки аспірантів та докторантів у ВНЗ «Національна академія управління» можна дізнатися за телефонами: 246-24-35, 246-24-46. 

 

 

Асистент кафедри комп'ютерних наук, інформаційних технологій та системного аналізу Шулькевич Тетяна Вікторівна і головний редактор Всеукраїнського молодіжного журналу «Я СТУДЕНТ» Ксенія Литвин завітали до Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.
Представники Академії поспілкувалися зі студентами Коледжу, які в цьому році мають шанс вступити одразу на третій курс ВНЗ «Національна академія управління». Тетяна Шулькевич розповіла про особливості навчання в Академії, а Ксенія Литвин презентувала журнал «Я СТУДЕНТ». За організовану зустріч Академія дякує заступнику директора з виховної роботи Карлюченко Олені Григорівні.

Нагадуємо, що подати документи до ВНЗ «Національна академія управління» випускники технікумів та коледжів цього року можуть з 11 липня. 

Ліцензія та акредитація
Сертифікат акредитації Ліцензія Ліцензія додаток 1 Ліцензія додаток 2
Сайт журнала Актуальні проблеми економіки Сайт журнала Юридична наука Сайт журнала Я, Студент